BEZPŁATNA USŁUGA WDROŻENIOWA DOSTĘPNA W RAMACH ZAKUPIONEGO PRODUKTU

Wdrożenie Pracownia Druku 3D SkriLab - online

Zastosowanie nowych narzędzi w placówce oraz poznanie dodatkowych technik pracy każdorazowo wiąże się z potrzebą zdobycia dodatkowej wiedzy i umiejętności przez nauczyciela. Wychodząc naprzeciw obawom nauczycieli o umiejętność obsługi drukarek 3D, zespół Skriware zapewnia kompleksowe wdrożenie do pracy z produktem, którego celem jest sprawienie by praca z drukarką 3D była łatwa i komfortowa.

Pracownia druku w programie Moje Bambino
Pracownia druku 3D - wdrożenie online

Instrukcja krok po kroku

1

Krok pierwszy

W najbliższym możliwym terminie, po dostarczeniu sprzętu pracownik Skriware skontaktuje się z Państwem mailowo.
2

Krok drugi

Następnie do placówki zostanie przesłana wiadomość mailowa wraz z terminarzem warsztatu wdrożeniowego online (najbliższe 4 tygodnie). Placówka wybiera termin odpowiedni dla wszystkich nauczycieli zainteresowanych szkoleniem.
3

Krok trzeci

W wybranym przez placówkę terminie odbywa się wdrożenie online zawierające: podstawy teoretyczne, prezentację drukarki z procesem druku, Q&A - nadanie koordynatorowi procesu uprawnień Administratora Skriware Academy
4

Krok czwarty

Po wdrożeniu do placówki zostanie przesłana informacja mailowa z instrukcją nadawania pełnego dostępu do platformy pozostałym nauczycielom.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące wdrożenia Pracowni Druku 3D SkriLab prosimy o kontakt mailowy szkolenia@skriware.com

Wyposaż pracownię techniczną w LEGO® Education BricQ Motion Prime

Pełna oferta szkoleń w programie Laboratoria Przyszłości

Zobacz wszystkie szkolenia przygotowujące do pracy z produktami zakupionymi w programie Laboratoria Przyszłości. Rozwijaj swoje kompetencje i prowadź fascynujące lekcje przygotowujące uczniów do pełnienia zawodów przyszłości!