Katalog wyposażenia podstawowego – Mikrokontrolery

BeCreo podstrona o produkcie

BECREO kit

Zestaw konstrukcyjny z mikrokontrolerem, czujnikami i akcesoriami.

Zestaw do nauki podstaw programowania, elektroniki, mechatroniki i elementów robotyki. Polski produkt o interdyscyplinarnym charakterze, do wykorzystania na zajęciach techniki, informatyki, fizyki oraz innych przedmiotach.

BeCreo podstrona o produkcie
BeCreo podstrona o produkcie

REALIZACJA PODSTAWY PROGRAMOWEJ I KSZTAŁCENIA OGÓLNEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZAKRESIE NAUKI PROGRAMOWANIA I MYŚLENIA KOMPUTACYJNEGO

OBUDOWA METODYCZNA DLA UCZNIA I NAUCZYCIELA W JĘZYKU POLSKIM

Plansze dydaktyczne zawarte w zestawie zawierają schematy poglądowe do realizacji projektów uczniowskich oraz bezpieczne, stale aktualizowane oprogramowanie edukacyjne w formie kursu wraz z pełną obudową metodyczną dla ucznia i nauczyciela.

GWARANCJA WSPARCIA, MATERIAŁY DLA NAUCZYCIELA

Dostęp do platformy BECREO WIKI, a w niej bezpłatna baza materiałów: instrukcje, tutoriale, kursy, scenariusze, samouczki!

KOMPATYBILNOŚĆ ZESTAWU

Umożliwia pracę w otwartym ekosystemie Arduino. Można go modyfikować i łączyć z innymi pomocami dydaktycznymi, m.in. klockami LEGO® i robotami edukacyjnymi, a także umożliwia wykorzystanie z drukarkami 3D (do pobrania gotowe elementy do druku 3D).

DEDYKOWANA APLIKACJA działająca w 4 trybach:

  • Kompendium – informacyjny o zawartej w zestawie elektronice.
  • Kurs – 23 lekcje z obszaru elektroniki i mechatroniki.
  • Wyzwania – 10 nakładek projektów z zadaniami o różnych stopniach trudności.
  • Tryb dowolny – wszystkie funkcjonalności aplikacji w realizacji własnych, autorskich projektów.

BECREO WIKI

Poznaj bazę gotowych lekcji, projektów oraz modeli 3D, która rozszerza i urozmaica pracę z pomocą. Zestaw BECREO kit na przykładach pokazuje, jak wykorzystać zestaw do tworzenia własnych, prototypowych rozwiązań i realnie działających modeli.

Zainspiruj się bazą lekcji i projektów, aby w pełni wykorzystać potencjał zestawu.

Zainspiruj się!
Platforma do pracy z zestawem becreo

Więcej mikrokontrolerów w ofercie Moje Bambino

Zobacz pozostałe zestawy edukacyjne z mikrokontrolerami

Moduł Jakość Powietrza z mikrokontrolerem

1 199,90 PLN

Kup teraz!
Zestw edukacyjny z mikrokontrolerami Uno Starter KIT

459,90 PLN

Kup teraz!
Zestaw edukacyjny z miikrokontrolerami RFID Starter kit

399,90 PLN

Kup teraz!
Zestaw edukacyjny Arduino Starter Kit

759, 90 PLN

Kup teraz!
Zestw edukacyjny Arduino Student Kit

599, 90 PLN

Kup teraz!
Zestaw edukacyjny Arduino

699,90 PLN

Kup teraz!

Stacja lutownicza Hot Air z grotem

Stacja lutownicza z funkcją płynnej regulacji nawiewu oraz temperatury to sprzęt umożliwiający tworzenie układów scalonych z mikrokontrolerów i odpowiednich akcesoriów. Zapewniają one wygodną i bezpieczną pracę.

Kup teraz!
Zespół specjalistów do spraw projektu Laboratoria Przyszłości z firmy Moje Bambino

Skontaktuj się z nami!

Infolinia "Laboratoria Przyszłości"

42 233 78 78

e-mail: laboratoriaprzyszlosci@mojebambino.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

W programie Laboratoria Przyszłości dofinansowanie przysługuje każdej szkole podstawowej i publicznej szkole artystycznej. Do 15 listopada 2021 trwa nabór wniosków o dotacje Laboratoria Przyszłości, po tym czasie szkoła, która nie będzie ubiegać się o dofinansowanie zostanie zobligowana do wyposażenia podstawowego swojej placówki (drukarka 3D, mikrokontroler, stacja lutująca, sprzęt audio-wideo) z własnych środków finansowych. Wśród produktów z katalogu wyposażenia podstawowego Ministerstwa Edukacji i Nauki znajdują się mikrokontrolery, które wspierają edukację uczniów w zakresie wstępu do programowania, elektroniki, elektrotechniki i precyzyjnej pracy manualnej. W ofercie Moje Bambino dostępne są zestawy edukacyjne z mikrokontrolerami UNO i RFID w różnych konfiguracjach oraz warianty zestawów edukacyjnych Arduino. W programie Laboratoria Przyszłości mikrokontroler należy do sprzętów, które placówka edukacyjna musi zapewnić uczniom zanim zdecyduje się na dobranie wyposażenia dodatkowego dla szkoły podstawowej. Uczniowie podczas zajęć w pracowni technicznej będą uczyć się jak stworzyć swoje własne inteligentne urządzenia, które odpowiednio zaprogramowane będą w stanie wykonywać różne funkcje. W Programie placówki mogą zakupić mikrokontroler z akcesoriami, w tym sensorami, czujnikami, płytkami prototypowymi, wzmacniaczami, zestawami przewodów czy diodami. Dzięki odpowiedniemu przylutowaniu elementów do płytki mikrokontrolera, uczniowie tworzą własne konstrukty, nabywają umiejętności technicznych i opanowują podstawy samodzielnego programowania urządzeń. W programie Laboratoria Przyszłości mikrokontrolery dostępne w Moje Bambino otwierają nowe perspektywy przed uczniami szkół podstawowych w Polsce. Zyskują one nowe umiejętności, mają możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce i dzięki temu poznać swoje predyspozycje i nabyć nowe zainteresowania. Laboratoria Przyszłości to program rządowy, który wspiera nowoczesne metody edukacji uczniów polskich szkół podstawowych. Innowacyjny sprzęt wprowadza nowy wymiar nauczania techniki w oparciu o sprzęt i narzędzia technologiczne, które pomagają uczniom zyskać umiejętność samodzielnego działania. Układy scalone towarzyszą wielu kierunkom politechnicznym w XXI wieku i stanowią przyszłość pod kątem budowy maszyn i urządzeń ze świata robotyki. Umiejętne ich obsługiwanie i dostosowywanie pod własne potrzeby daje dodatkowe możliwości na rynku pracy i rozwija zainteresowania wśród uczniów.