AKTYWACJA LICENCJI CHROME EDUCATION  UPGRADE W RAMACH ZAKUPIONEGO SPRZĘTU

Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia w aktywacji licencji

Jeśli zakupiłeś dowolny Chrombook z oferty Moje Bambino, sprawdź jak aktywować licencję, która pozwoli Ci w pełni korzystać z możliwości zakupionego sprzętu. Licencja Chrome Education Upgrade otworzy przed Tobą drogę do pełnych możliwości Chrome OS.

Co daje licencja Chrome Education Upgrade:

• Dostęp zarządzany zapewnia pracownikom działu IT kontrolę nad tym, co jest dostępne dla użytkowników
  • Uproszczone wdrażanie zapewniające działowi IT dostęp do zasad dotyczących urządzeń
  • Dane szkoły są zawsze bezpieczne dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom
  • Całodobowa pomoc dla administratorów IT bez dodatkowych kosztów
Laptop Acer Chromebook Spin 512
Aktywacja licencji Chrome Education Upgrade

WAŻNE!

Zanim po raz pierwszy uruchomisz Chromebooka, aktywuj licencję Chrome Education Upgrade. Możesz to zrobić, używając poniższego formularza.

Instrukcja krok po kroku

Wypełnij formularz, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces aktywacji – LINK DO FORMULARZA

Wyposaż pracownię techniczną w LEGO® Education BricQ Motion Prime

Pełna oferta szkoleń w programie Laboratoria Przyszłości

Zobacz wszystkie szkolenia przygotowujące do pracy z produktami zakupionymi w programie Laboratoria Przyszłości. Rozwijaj swoje kompetencje i prowadź fascynujące lekcję przygotowujące uczniów do pełnienia zawodów przyszłości!