BEZPŁATNA USŁUGA WDROŻENIOWA DOSTĘPNA W RAMACH ZAKUPIONEGO PRODUKTU

Wdrożenie Drukarka 3D Moje Bambino Sygnis EduLab 3D

Prowadzenie lekcji z wykorzystaniem drukarki 3D często wywołuje niepokój nauczycieli. Znając Państwa obawy do każdej zakupionej drukarki gwarantujemy bezpłatną usługę wdrożeniową, która pokaże, jak rozpocząć przygodę z drukiem 3D. Poznaj podstawy modelowania, dowiedz się jak działa drukarka 3D, a przede wszystkim, jak proste i komfortowe jest korzystanie z nowych technologii.

Multidyscyplinarna drukarka 3d firmy Sygnis
Drukarka 3D Moje Bambino Sygnis EduLab 3D

Instrukcja krok po kroku

1

Krok pierwszy

W podręczniku dołączonym do drukarki znajdą Państwo kod dostępu do platformy Sygnis EduLab.
2

Krok drugi

Pierwszym krokiem, który należy wykonać, jest wejście na stronę https://edulab.sygnis.pl/
3

Krok trzeci

Po zalogowaniu się na stronę https://edulab.sygnis.pl/, proszę uzupełnić niezbędne dane, wpisując kod z podręcznika
4

Krok czwarty

Szkolenia online odbywać się będą za pośrednictwem platformy Sygnis EduLab. Terminy szkoleń i link do zapisów znajdziecie Państwo w zakładce szkolenia. Spotkania będą nagrywane i stale dostępne na platformie.
5

Krok piąty

Poza szkoleniami online na platformie dostępna jest seria krótkich szkoleń wprowadzających z druku 3D i obsługi drukarki: Spis Lekcji -> Tutoriale -> start z drukarką 3D.
6

Krok szósty

W przypadku zgubieniu kodu dostępu do platformy prosimy o kontakt ze sprzedawcą (Moje Bambino) – po potwierdzeniu zakupu zostanie dla Państwa wygenerowany nowy kod.
Wyposaż pracownię techniczną w LEGO® Education BricQ Motion Prime

Pełna oferta szkoleń w programie Laboratoria Przyszłości

Zobacz wszystkie szkolenia przygotowujące do pracy z produktami zakupionymi w programie Laboratoria Przyszłości. Rozwijaj swoje kompetencje i prowadź fascynujące lekcję przygotowujące uczniów do pełnienia zawodów przyszłości!