Wyposażenie podstawowe – katalog

Dlaczego warto kupić drukarkę 3D w Moje Bambino?

Wszystkie drukarki oferowane przez Moje Bambino spełniają wymagania Ministerstwa. Wprowadzamy do swojej oferty jedynie produkty uznane przez praktyków, posiadające pełne zaplecze merytoryczne, umożliwiające przeprowadzenie zajęć z wykorzystaniem sprzętu zaraz po dostarczeniu go do placówki. Wiemy, że obsługa drukarki 3D, a tym bardziej wprowadzenie druku na lekcję może budzić obawy. Dlatego każda drukarka 3D w ofercie Moje Bambino sprzedawana jest wraz z obudową merytoryczną!

Drukarka 3D – Pracownia Druku 3D SkriLab

Drukarka 3D SKRINTER stanowi wyposażenie Pracowni Druku 3D SkriLab, która rozbudowuje produkt o dodatkowe treści online, mające na celu wspomaganie nauczycieli w procesie edukacji szkolnej.

 • Bezproblemowa obsługa, która zapewnia szybkie przystosowanie się do użytkowania drukarki.
 • Gotowa do użycia od razu po uruchomieniu.
 • Podgląd druku z dowolnego miejsca – nie wymaga stacjonarnej obecności w klasie.
 • Dostęp do Biblioteki modeli 3D (Skrimarket) oraz platformy Skriware Academy, która zawiera liczne materiały dla nauczyciela, takie jak: kursy, karty pracy czy gotowe scenariusze zajęć.
 • Program Creator, umożliwiający odwzorowanie tworzonych konstrukcji cyfrowych w klockach SkriKit.
 • Program 3D Playground, który umożliwiają cyfrową naukę projektowania 3D w praktyce.
 • 24 MIESIĄCE gwarancji.
Zobacz ulotkę i dowiedz się więcej!
Kup teraz!

Drukarka 3D Moje Bambino Sygnis EduLab 3D

FlashForge Adventurer 3 zapewnia rozwój umiejętności myślenia przestrzennego oraz uczy obsługi sprzętu technologicznego, odpowiednich programów komputerowych oraz tworzenia rysunków przestrzennych.

 • Zapewnia cichą pracę i precyzyjnie wykonane modele przestrzenne.
 • Wyposażona w moduł Wi-Fi, umożliwiający zdalną komunikację drukarki z komputerem.
 • Dostęp do materiałów online dla nauczycieli, w tym kurs Sygnis Edu Lab i instrukcje obsługi drukarki.
 • Kompaktowa forma, odpowiednia do każdej klasy lekcyjnej.
 • Kurs podstawowy dla nauczycieli, zapewniający umiejętną obsługę nowoczesnej drukarki 3D.
 • 36 miesięcy GWARANCJI.
Zobacz ulotkę i dowiedz się więcej!
Kup teraz!

Drukarka 3D Banach School z pakietem dydaktycznym

Drukarka BANACH 3D jest chętnie wykorzystywana przez nowoczesnych nauczycieli, którzy wybierają innowacyjne metody edukacji w swoim programie nauczania.

 • Przezroczysta obudowa, która pozwala uczniom śledzić proces tworzenia gotowego modelu przestrzennego.
 • Slot na kartę SD umożliwia drukowanie zapisanych, gotowych projektów w łatwy i szybki sposób.
 • Dostęp do portalu z gotowymi projektami do drukarki 3D dla edukacji.
 • Wykorzystywane bezpieczne materiały eksploatacyjne.
 • Prosta, przenośna konstrukcja odporna na uszkodzenia.
 • Gotowa do użycia po uruchomieniu.
 • 24 miesiące GWARANCJI.
Kup teraz!

Na potrzeby zakupionej drukarki 3D możliwy jest także zakup laptopa

(liczba zakupionych laptopów nie może przekroczyć liczby zakupionych drukarek)

Laptop DELL Vostro i5 8GB 256SSD

Kup teraz!

Laptop Acer TravelMate P2 i5 8GB 256SSD

Kup teraz!

Laptop Acer Chromebook Spin 512

Kup teraz!

Laptop Acer Chromebook314 – C933T

Kup teraz!

Mikrokontrolery

ZOBACZ POZOSTAŁY SPRZĘT
Z KATALOGU WYPOSAŻENIA PODSTAWOWEGO

Audio - wideo

Zespół specjalistów do spraw projektu Laboratoria Przyszłości z firmy Moje Bambino

Skontaktuj się z nami!

Infolinia "Laboratoria Przyszłości"

42 233 78 78

e-mail: laboratoriarzyszlosci@mojebambino.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

W programie Laboratoria Przyszłości polskie szkoły podstawowe i publiczne szkoły artystyczne otrzymują szansę na uzyskanie dofinansowania na wyposażenie w nowoczesny sprzęt technologiczny swojej placówki edukacyjnej. Zakupione narzędzia i pomoce dydaktyczne mają wprowadzić innowacyjne metody nauczania i wspierać praktyczny sposób edukacji uczniów. W katalogu wyposażenia podstawowego Ministerstwo Edukacji i Nauki wprowadziło między innymi drukarki 3D, które są elementem obowiązkowym, który każda szkoła musi zapewnić do 1 września 2022 roku. W programie Laboratoria Przyszłości oferta Moje Bambino zawiera wszystkie sprzęty, podane w katalogu MEiN, które zostały połączone w gotowe pakiety uławiające zaopatrzenie placówki w niezbędne produkty. Wśród narzędzi znajdują się w programie Laboratoria Przyszłości drukarki 3D. W ofercie produktów Moje Bambino występuje drukarka 3D Skrinter, która wchodzi w skład Pracowni Druku 3D Skrilab, Drukarka FlashForge Adventurer 3 od firmy Sygnis w pakiecie 3D Edu Lab oraz drukarka Banach 3D School. Wszystkie drukarki 3D posiadają gwarancję producenta oraz są wyposażone w funkcje wymagane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki: zabudowane lub wymienne boki drukarki, moduł Wi-Fi, pole robocze 15x15x15 cm, wsparcie techniczne i serwis na terenie Polski, interfejs i instrukcje w języku polskim, kompatybilny slicer, co najmniej 12 miesięczna gwarancja na zakupiony sprzęt oraz 3 tygodnie SLA. Dodatkowo, wybierając w programie Laboratorium Przyszłości drukarki 3D, każda placówka oprócz sprzętu otrzymuje wsparcie merytoryczne i dostęp do odpowiedniej platformy z materiałami dla nauczyciela. Znajdują się tam scenariusze zajęć, wszelkie pomoce dydaktyczne, karty pracy i inne inspiracje dla nauczycieli. Zakupiona w programie Laboratoria Przyszłości drukarka 3D umożliwia placówce również zakup laptopa, na potrzeby odpowiedniego wykorzystania sprzętu. Na każdą zakupioną drukarkę 3D przypada maksymalnie jeden laptop, który będzie służył do obsługi odpowiednich programów do przygotowywania projektów graficznych do druku. W katalogu Moje Bambino Laboratoria Przyszłości dostępne są laptopy i chromebooki marki Dell czy Acer, oparte na systemie operacyjnym Windows lub Google Chrome. Laboratoria Przyszłości w szkole podstawowej to niepowtarzalna szansa na modernizację metod nauczania w polskich placówkach edukacyjnych i wspieranie teoretycznej wiedzy doświadczalnym modelem nauki przy użyciu nowoczesnego sprzętu technologicznego.