Drukarki 3D w ofercie Moje Bambino

DRUKARKA 3D OD MOJE BAMBINO – dlaczego warto?

  • Wszystkie drukarki oferowane przez Moje Bambino spełniają wymagania Ministerstwa.
  • Wprowadzamy do swojej oferty jedynie produkty uznane przez praktyków, posiadające pełne zaplecze merytoryczne, umożliwiające przeprowadzenie zajęć z wykorzystaniem sprzętu zaraz po dostarczeniu go do placówki.
  • Wiemy, że obsługa drukarki 3D, a tym bardziej wprowadzenie druku na lekcję może budzić obawy. Dlatego każda drukarka 3D w ofercie Moje Bambino sprzedawana jest wraz z obudową merytoryczną!
Tworzenie własnych projektów dzięki narzędziom do modelowania 3D
Pełna dyspozycyjność infolinii technicznej oraz serwisu
Drukowane instrukcje, podręcznik, wzory karty pracy
Szkolenie dla nauczycieli potwierdzone certyfikatem

Ekspert we wdrażaniu drukarek 3D w szkołach

PRACOWNIA DRUKU 3D SKRILAB

Drukarka z obudową merytoryczną
Drukarka 3d Skriware

Drukarka 3D Skrinter

Gotowa do pracy po rozpakowaniu umożliwia zdalny podgląd wydruku. Baza Skrinter jest wielokrotnym zdobywcą nagród dla najlepszej drukarki 3D przyznawaną przez ekspertów z branży, docenianą przede wszystkim za niezawodność.

10 x filament + czujnik filamentu 

Zapas 7,5 kg filamentu w różnych kolorach w zestawie!
Wbudowany czujnik informuje o konieczności dołożenia filamentu bez konieczności rozpoczynania druku od początku. Pozwala na oszczędność materiału i niweluje ilość nieudanych wydruków. 10 x filamenty PLA

Pracownia druku 3D Skrilab
Pracownia robotyki SkriLab

Skrimarket

Baza 20.000 edukacyjnych modeli 3D z technologią click to print to dostępność projektów zlecanych do druku jednym kliknięciem.

Skriware Academy – pakiet merytoryczny

Skriware Academy to platforma dla nauczycieli zawierająca scenariusze lekcji, e-kursy, karty pracy i prezentacje, a to wszystko zintegrowane jest z biblioteką modeli 3D. Wszystko, czego potrzebujesz do poprowadzenia lekcji i rozpoczęcia pracy z drukarką znajdziesz w jednym miejscu. Interdyscyplinarne materiały do wykorzystania drukarki na lekcji: matematyki, informatyki, chemii, fizyki, geografii, biologii, techniki również w edukacji wczesnoszkolnej i uczniami ze SPE.

• 24 e-kursy z zakresu nowoczesnych technologii, nauczania zdalnego i metodologii STEAM trwające od 45 do 90 minut,
• 86 gotowych, zgodnych z podstawą programową scenariuszy lekcji,
• 86 prezentacji multimedialnych dla uczniów,
• karty pracy dla uczniów,
• integracja z Microsoft Teams i Google Classroom.

Wydruki modeli z drukarki 3d
Dlaczego warto wybrać pracownię druku 3D w Moje Bambino?

Narzędzia do modelowania 3D

Nie potrzebujesz dodatkowych programów do tworzenia własnych projektów. Wszystko znajdziesz w Skrimarkecie.

Prostota przygotowania pliku do druku 3D

Wiele drukarek dostępnych na rynku wymaga instalacji aplikacji slicer i ręcznego przygotowywania modeli. Na ich tle wyróżnia się Skrinter, który za pośrednictwem Skrimarketu, z którym łączymy się z poziomu interfejsu drukarki, posiada zintegrowany slicer, dzięki czemu możemy drukować, używając jedynie kilku kliknięć

Automatyczne poziomowanie blatu

Drukarka ustawiona na dowolnym blacie, nawet po przeniesieniu automatycznie się skalibruje, niwelując najczęstszy czynnik nieudanych wydruków, jakim jest ręczna kalibracja.

Moduł WiFi

Moduł WiFi pomaga w automatyzacji procesu wydruku, umożliwiając wydruk modeli 3D bezpośrednio ze zintegrowanej bazy modeli. Po wybraniu modelu z bazy danych polecenie wydruku jest wysyłane automatycznie na drukarkę. Możesz zlecić wydruk nawet z domu.

Obudowa

Metalowa obudowa drukarki 3D Skrinter jest mniej podatna na uszkodzenia, co jest szczególnie istotne zarówno w transporcie, jak i w warunkach szkolnych.

Aktualizacja

Materiały dostępne na platformie Skriware Academy oraz baza Skrimarket są regularnie uzupełniane nowymi scenariuszami lekcji, modelami, stanowiąc niewyczerpalne źródło pomysłów.

24 - miesięczna gwarancja.

Już dziś jesteśmy do dyspozycji pod numerem serwisu i infolinii technicznej na terenie całej Polski: 601 288 506, sales@skriware.com.

Instrukcje obsługi w języku polskim.

Dostępne w formie cyfrowej i drukowanej.

Szkolenie online

Bezpłatne szkolenie online umożliwia szkolenia online.

Minimalne wymagania techniczne

Zabudowane lub wymienne boki drukarki, łączność Wi-Fi, zdalny podgląd wydruku, pole robocze min. 15x15x15, dedykowany slicer.

Zobacz ulotkę na temat Pracowni Druku 3D SkriLab

Uniwersytecki standard druku w szkołach podstawowych

SYGNIS EDU LAB 3D

Multidyscyplinarna drukarka 3d firmy Sygnis

Drukarka 3D FlashForge Adventurer 3

Prosta w obsłudze drukarka 3D, która znalazła zastosowanie w salach szkolnych na całych Świcie Posiadająca szereg innowacyjnych rozwiązań dotychczas zarezerwowanych wyłącznie dla urządzeń z wyższej półki cenowej.

Moje Bambino Sygnis Edu Lab 3D do kupienia w ramach Programu Laboratoria Przyszłości
Drukarka 3d z zestawem filamentów

6x filament

Zapas 3 kg filamentów w różnych kolorach w zestawie z drukarką pozwoli rozpocząć pracę zaraz po jej dostarczeniu.

Brak konieczności poziomowania

Specjalny i podgrzewany stół roboczy zapewnia możliwość pracy bez konieczności poziomowania, co pozwala zaoszczędzić czas i umożliwia przemieszanie drukarki bez konieczności kalibracji i ustawiania poziomu na nowym blacie.

Drukarka 3D rekomendowana do zakupu w Programie Laboratoria Przyszłości
Lekcje z wykorzystaniem drukarki 3d

Materiały merytoryczne stworzone przez nauczycieli dla nauczycieli

W zestawie edukacyjnym poza drukarką i akcesoriami znajduje się pakiet 10 lekcji stworzonych przez Super Belfra Sebastiana Pontusa, które w prosty sposób wyjaśniają podstawy modelowania 3D, obsługę drukarki 3D, korzystanie z ogólnie dostępnego darmowego oprogramowania. Lekcje stworzone są w taki sposób, by już od pierwszych zajęć uczniowie mogli wykorzystać urządzenie w praktyce, drukując własne konstrukcje, a nauczyciele z łatwością przeprowadzić zajęcia.

Dlaczego warto wybrać SYGNIS EDU LAB 3D w Moje Bambino?

Pomoce

Wraz z drukarką do szkoły dostarczany jest pendrive z materiałami do kursu Sygnis EduLab oraz drukowane instrukcje, podręcznik oraz wzory karty pracy.

Realizacja podstawy programowej

Każda lekcja składa się z trzech elementów rozwijających umiejętności związane z modelowaniem, drukiem 3D i realizacją projektu – niezbędnych do stworzenia praktycznej konstrukcji użytkowej. Każda lekcja zawiera określone cele realizujące elementy podstawy programowej w ramach zajęć.

Bezpieczeństwo

Zabudowa elementów grzewczych chroni przed przypadkowym oparzeniem, a zamknięta komora drukarki zabezpiecza przed kurzem i zanieczyszczeniem.

36 - miesięczna gwarancja.

Każda drukarka Signis Edu Lab objęta jest 36-miesięczna gwarancją z możliwością przedłużenia jej do 5 lat.

Serwis i infolinia techniczna

Już dziś jesteśmy do dyspozycji pod numerem serwisu i infolinii technicznej na terenie całej Polski. (22) 668 47 57, kontakt@sygnis.pl

Instrukcje obsługi w języku polskim, dostępne w formie cyfrowej i drukowanej.

Obawiasz się rozpoczęcia pracy z drukarką? Firma Signis zapewnia szkolenie startowe dla nauczyciela (4 h) potwierdzone certyfikatem nauczania podstaw druku 3D.

Zobacz ulotkę na temat drukarki SYGNIS EDU LAB 3D

Zespół specjalistów do spraw projektu Laboratoria Przyszłości z firmy Moje Bambino

Skontaktuj się z nami!

Infolinia “Laboratoria Przyszłości”

 

42 233 78 78

e-mail: laboratoriaprzyszlosci@mojebambino.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!