BEZPŁATNA USŁUGA WDROŻENIOWA DOSTĘPNA W RAMACH ZAKUPIONEGO PRODUKTU

Wdrożenie Pracownia Robotyki i Pracownia Druku 3D - stacjonarne

Weź udział w bezpłatnym wdrożeniu zapewniającym kompleksowe przygotowanie do wprowadzenia rozwiązań edukacyjnych z obszaru modelowania, druku 3D, robotyki oraz inżynierii. Wdrożenie przeznaczone dla każdego edukatora, który chce czuć się pewnie pracując z drukarką 3D, a także prowadzić fascynujące zajęcia, przygotowujące swoich uczniów do wymagań nowoczesnego świata.

skriware laboratorium przyszłości

Wdrożenie Pracownia Robotyki oraz Pracownia Druku 3D – szkolenie w trybie stacjonarnym

Weź udział we wdrożeniu i rozwijaj u swoich uczniów zdolność do innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów

Krok pierwszy

Skontaktuj się z ekspertem pisząc na adres: sales@skriware.com. Udostępnimy Ci interaktywny kalendarz w celu umówienia wizyty w Twojej szkole.

Krok drugi

W czasie 2-godzinnego warsztatu dla kadry pedagogicznej otrzymasz szczegółowe informacje: jak przygotować roboty do pracy oraz jak wykorzystać narzędzia dostępne w ramach Skriware Academy.

Krok trzeci

Aby uzyskać dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych, wystarczy skorzystać z linku podanego na voucherze, który znajdziesz w małym kartonowym pudełku dołączonym do Pracowni Robotyki.

Szkolenie zaplanowane jest na 2 godziny lekcyjne.
Omawiane będą następujące tematy (sesja szkoleniowa I):

• Rozpakowanie i zainstalowanie drukarki w miejscu docelowym.
  • Prezentacja drukarki, możliwości zastosowania i praca z drukarką.
  • Omówienie założeń SkriLabu i przedstawienie wszystkich elementów.
  • Zaprezentowanie Skriware Academy i omówienie wszystkich elementów lekcji.
  • Założenie konta szkolnego na Skriware Academy.
  • Zaprezentowanie zestawu klocków konstrukcyjnych SkriKit+.
  • Zapoznanie z poszczególnymi elementami SkriBota oraz złożenie robota.
  • Omówienie możliwości programowania robota.
  • Stworzenie programu do sterowania robotem przez uczestników szkolenia.
  • Creator – wstęp do modelowania, przedstawienie możliwości programu.
  • Tworzenie modelu w Creatorze przez uczestników szkolenia.
  • Przedstawienie strony Skrimarket.
  • Praca ze Skrimarketem, szukanie modeli do późniejszego wykorzystywania na zajęciach z uczniami.
  • Zaprezentowanie programu Playground 3D.

Sesja szkoleniowa II – dostęp do samouczków dla każdego uczestnika szkolenia.

Po zapoznaniu się z filmami instruktażowymi każdy uczestnik szkolenia kontaktuje się w dogodnym czasie z prowadzącym szkolenie w celu wyjaśnienia wątpliwości, pytań związanych ze szkoleniami i sprzętem oraz  odbiera certyfikat.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące wdrożenia Pracowni Druku 3D SkriLab, prosimy o kontakt mailowy szkolenia@skriware.com

Wyposaż pracownię techniczną w LEGO® Education BricQ Motion Prime

Pełna oferta szkoleń w programie Laboratoria Przyszłości

Zobacz wszystkie szkolenia przygotowujące do pracy z produktami zakupionymi w programie Laboratoria Przyszłości. Rozwijaj swoje kompetencje i prowadź fascynujące lekcje przygotowujące uczniów do pełnienia zawodów przyszłości!